Madden NFL 20 Resmi Olarak Duyuruldu

27.04.2019 14:21 Gazali Çetinkaya

 
EA Sports, Amerikan futbolu oyunu Madden NFL 20'yi PlayStation 4, Xbox One ve PC (Origin) için resmi olarak duyurdu. 2 Ağustos'ta çıkış yapacak.

Kapak yıldızı da açıklandı. Kansas City Chiefs Quarterback'i Patrick Mahomes II.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Face of the Franchise: QB1 - Vereceğiniz kararların, bir NFL Süper Yıldızı olma yolculuğunuzda etkili olacağı bir NFL franchise'ının yüzü olun. Sizin çevrenizde şekillenen yeni ve kişiselleştirilmiş bu kariyer oyun modunda; kendi Kolej Oyun Kurucu'nuzu yaratarak NFL Draft'ında şans yakalamak için Kolej Futbolu Ulusal Şampiyonası playofflarıyla NFL Combine'ında mücadele edin ve bir franchise'ın yüzü olun. Bir takıma seçildiğiniz andan itibaren, eşsiz NFL kariyer hikâyenizi inşa edecek kişiselleştirilmiş oynanabilir senaryolar, etkinlikler ve dinamik zorluklar oluşturan yeni Scenario Engine ile etkileşime girin.

Franchise - Bütün bir NFL kariyerini simüle edin ve tek oyunculu ve çok oyunculu çevrimiçi bağlantılı liglerde oyuncu, koç ya da takım sahibi olarak mirasınızı bırakın. Super Bowl Hanedanlığı oluşturma görevinizde 32 takıma kadar rakip ile rekabet edin. Her yıl düzenlenen Pro Bowl'u ve Sezon Ödülleri'ni tamamlayın.
 
Ultimate Team - Geçmişten ya da günümüzden favori NFL oyuncularınız ile Ultimate NFL fantezi takım yaratma modunda rekabet edin. Oyunlar oynayın, ödüller toplayın ve takımınızı tüm yıl boyunca her gün, canlı NFL içeriği ile eğlenceli ve ilgi çekici meydan okumalarla yükseltin.

Hazırlık - Teke tek çevrimiçi ve çevrimdışı oyunlarda (tek oyunculu ve çok oyunculu) ya da bilgisayara karşı tek oyuncu olarak mücadele edin. Çeyrek süreleri, kurallar, stadyumlar ve formalar gibi oyun ayarlarınızı özelleştirin.
 
OYNANIŞ

Superstar X-Factor - NFL Süper Yıldızları'nın duygularını, kişiliklerini ve güçlerini; oyundaki belli görevler tamamlandığında, günümüzün en heyecan verici NFL Süper Yıldızları için özel yetenekler ortaya çıkaran yepyeni yetenek gelişim sistemi 'Superstar X-Factor' ile hissedin.

Özgün Taktik Kitapçıkları - Taktik Kitapçıkları daha çeşitli stratejik oyun planlama ve oyun içi uyarlama sunacak şekilde ayarlanarak, her takım için daha özgün hale getirildi.

Koşu/Pas Seçenekleri - Artık Playcall'da koşu/pas seçenekleri de yer alıyor, böylece günümüz play-call'larının NFL'deki özgünlüğü yakalanıyor.

Saha-İçi Eğitmeni - Oyun deneyiminizde ilerledikçe sizi yeni oyun içi mekanikleri ile tanıştıran bu uyum sağlayan, modernize edilmiş öğretim sistemi ile bir Madden oyuncusu olarak nasıl gelişeceğinizi öğrenin.

Yeni Pump Fake mekaniği - Belirli bir pas tutucuya Pump-fake yapın ve yeni çift tık 'throw cancelling' mekaniği ile defans oyuncularını yanıltın.

NFL Pro Bowl - Franchise modu ve AFC ile NFC all-starları'nın yer aldığı 'Face of the Franchise: QB1' modunun içinde, her sene düzenlenen Pro Bowl'u oynayın.

Süper Yıldız odaklı Play-Calling - Yıldız oyuncularınıza en ihtiyaç duyduğunuz anda onlardan faydalanabilmeniz için Play-calling, takımınızdaki Süper Yıldızlar'a uygun hale getirildi.

Yenilenen sevinç gösterileri - 20'nin üzerinde yeni TD ve First Down sevinç gösterisi, sahadaki en büyük oyunlara daha fazla hareket getirmek için eklendi.

 
Duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Madden NFL 20 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: EA Sports Dağıtıcısı: EA Sports Tür: Spor Çıkış Tarihi: 2 Ağustos 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Söylentiye Göre Hawkeye Dizisinde Madame Masque Karakteri Bulunacak 28 Eylül The Lord of The Rings Dizisinin Çekimleri Tekrar Başladı 28 Eylül Enola Holmes Filminden Kamera Arkası Görüntülerin Bulunduğu Bir Video Paylaşıldı 28 Eylül Teslagrad 2 Duyuruldu 28 Eylül FIFA 21 Oyun Müzikleri 28 Eylül