Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu

04.07.2022 21:03 Mehmet Tandoğan

 
 
Ubisoft geçtiğimiz günlerde Mario + Rabbids: Sparks of Hope'un Nintendo Switch için 20 Ekim'de çıkış yapacağını duyurdu. Şimdi ise oyunun dosya boyutu belli oldu.
 
Mario + Rabbids: Sparks of Hope'un resmi Nintendo eShop sayfası güncellendi ve oyunun 7.1 GB'lık bir boyuta sahip olduğu ortaya çıktı.
 
Öte yandan Mario + Rabbids: Sparks of Hope, Standart ve Gold olmak üzere iki sürüm olarak yayınlanacak. Gold Edition, temel oyunu ve season pass'i (sezon bileti) içerecek.  
 
Oyunun açıklaması ve şu şekilde: 
 
Gizemli ve kötü niyetli bir varlık olan Cursa, hain planlarını ilerletmek için enerji arar ve galaksiyi kaosa sürükler. Bu amaçla Lumas ve Rabbids'in birleşmesiyle oluşan esrarengiz yaratıklar olan Sparks'ın tüm enerjisini tüketmeye ve yoluna çıkan herkesi yok etmeye kararlıdır. Galaksiye düzeni geri getirmek ve kurtarmak için Mario ve arkadaşları büyük maceraya atılır.   

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ubisoft Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Oyun Firması Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler