Marvel's Avengers Geliştiricisi Yeni İçeriklerin Oyuncuları Oyuna Geri Döndüreceğinden Emin

09.10.2020 12:00 Gazali Çetinkaya

 
Bir ay önce çıkış yapan Marvel's Avengers'ın oyuncu sayısı şimdiden düşüşe geçti.

Steam'de eş zamanlı oyuncu sayısı 30 bini görürken şu sıralar bin - iki bin civarında.

Kotaku'ya konuşan Crystal Dynamics'ten Scot Amos şu andaki düşük oyuncu sayısının endişelenecek bir durum olmadığını belirtti. Geliştirici ekip, yeni içeriklerle birlikte oyuncuların oyuna geri dönecekleri konusunda kendinden emin.
 
İlerleyen haftalarda yayınlanacak güncellemeler tamamen yeni War Zone görev tipi Tachyon Rifts, yeni hikaye görevleri için başlangıç noktası yeni Outpost, üst seviye dört oyunculu co-op görevi AIM Cloning ve hata düzeltmeleri ile iyileştirmeler içerecek. 
 
Çıkış sonrası ücretsiz oynanabilir karakterlerden ilki Kate Bishop Ekim ayının sonunda oyuna eklenecek ve beraberinde yeni hikaye görevleri ve yeni bir düşman getirecek. İkinci karakter Hawkeye de benzer içeriklerle Kasım'da gelecek.
 
Kate Bishop ve Hawkeye'den sonra henüz duyurulmamış iki ücretsiz karakter daha yolda. Ayrıca PlayStation 4 ve 5'e özel Spider-Man 2021'in başlarında gelecek. Marvel's Avengers bir servis oyunu ve oyun için daha pek çok içerik planlanıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Marvel's Avengers Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Eidos Montreal Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Action Çıkış Tarihi: 15 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Kratos Fortnite'a Geliyor 02 Aralık Smash.gg, Microsoft Tarafından Satın Alındı! 02 Aralık Medal of Honor: Above and Beyond Multiplayer Fragmanı 02 Aralık Sunless Sea Geliştiricisi İki Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor 02 Aralık IEM Global Challenge 2020 Grupları Belli Oldu! 02 Aralık