Marvel's Avengers Oynanış Videosu SDCC 2019 Panelinde Gösterilecek

11.07.2019 23:38 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Square Enix ve geliştiriciler Crystal Dynamics ile Eidos Montreal, Marvel's Avengers oyunu için ilk oynanış videosunun 18 Temmuz'da Türkiye saati ile 23:30'da başlayacak San Diego Comic-Con 2019 panelinde gösterileceğini duyurdu.

Panelde Crystal Dynamics kreatif direktörü Shaun Escayg ve oyundaki karakterleri canlandıran Nolan North (Iron Man), Troy Baker (Bruce Banner), Laura Bailey (Black Widow), Jeff Schine (Captain America) ve Travis Willingham (Thor) yer alacak.

Panel için canlı yayın duyurusu yapılmadı ve basın bülteninde de oynanış videosunun sadece panele katılanlara gösterileceği belirtiliyor. Oynanış videosunun panelden sonra internet üzerinden yayınlanıp yayınlanmayacağı şimdilik belli değil.

Marvel's Avengers oyunu 15 Mayıs 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak. Oyunun ilk detaylarına ve üç dakikalık tanıtım videosuna buradaki haberden göz atabilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 7 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 29 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce