Marvel's Avengers PlayStation Oyuncularını Daha da Fazla Özel İçerik Bekliyor

05.08.2020 01:57 Gazali Çetinkaya

 
Marvel's Avengers'ta Spider-Man oynanabilir karakteri oyununun PlayStation 4 ile PlayStation 5 versiyonlarına özel olacak ve Spider-Man dışında da PlayStation kullanıcılarını ekstra özel içerikler bekliyor.

Oyunun tüm versiyonlarında aylık olarak yayınlanacak Community Challenge adlı etkinlikler olacak ve oyuncular beraber çalışıp bu etkinlikleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabilecek. Bazı Community Challenge etkinlikleri ve ödüller sadece PlayStation kullanıcılarına sunulacak.
 
Oyunun çıkışında bulunacak ve çıkışından sonra eklenecek karakterler için bazı kozmetik içerikler 30 gün boyunca PlayStation kullanıcılarına özel kalacak.
 
Ayrıca PlayStation Plus abonelerine Ms. Marvel ve her bir yeni eklenecek karakter için kozmetik içerik paketi hediye edilecek.
 
Daha fazla bilgiye ve kostümlerden bazılarına blog.playstation.com üzerinden göz atabilirsiniz.

Marvel's Avengers PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için 4 Eylül'de çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X versiyonları yeni nesil konsolların çıkış gününde ulaşılabilir olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Marvel's Avengers Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Eidos Montreal Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Action Çıkış Tarihi: 15 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (21 Eylül - 27 Eylül) 1 Saat önce Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 3 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 6 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 6 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 7 Saat önce