Marvel's Spider-Man Satışları Dokuz Milyonu Aştı

08.01.2019 10:26 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve yapımcı Insomniac Games, PlayStation 4 özel olarak geliştirilen Marvel's Spider-Man oyununun çıkışından 25 Kasım 2018'e kadar olan sürede dokuz milyon adetten fazla sattığını duyurdu.
 
Marvel's Spider-Man 7 Eylül 2018'de çıktı ve oyun çıkış yaptığı ilk üç gününde (7-8-9 Eylül) dünya genelinde 3.3 milyon adet satarak en hızlı satan PlayStation 4 özel oyunu olmayı da başardı.
 
Insomniac Games oyunun çıkışından sonra The Heist, Turf Wars ve Silver Lining olmak üzere üç adet ücretli indirilebilir içerik çıkardı. Bu indirilebilir içerikler oyuna yeni hikaye görevleri, yeni kostümler, yeni meydan okumalar, yeni kupalar ve daha fazlasını getirdi. İyileştirme güncellemeleri dışında şimdilik oyuna yeni bir içerik gelmesi planlanmıyor.
 
Marvel's Spider-Man'in video incelemesini buradan, özel basın kiti kutu açılımı videosunu da buradan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Spider-Man Platformlar: PS4 Geliştirici: Insomniac Games Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boruto Uzumaki, Gaara, Kaguya Ootsutsuki ve Kakashi Hatake Jump Force'ta Oynanabilir Olacak 6 Dk önce Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı 1 Saat önce Westworld Mobil Oyunu Kapatılıyor 3 Saat önce IEM Katowice 2019 Avrupa Minor Elemelerinde 1. Gün Tamamlandı 12 Saat önce Salt and Sanctuary Xbox One'a Geliyor 16 Ocak