Marvel's Spider-Man Satışları Dokuz Milyonu Aştı

08.01.2019 10:26 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve yapımcı Insomniac Games, PlayStation 4 özel olarak geliştirilen Marvel's Spider-Man oyununun çıkışından 25 Kasım 2018'e kadar olan sürede dokuz milyon adetten fazla sattığını duyurdu.
 
Marvel's Spider-Man 7 Eylül 2018'de çıktı ve oyun çıkış yaptığı ilk üç gününde (7-8-9 Eylül) dünya genelinde 3.3 milyon adet satarak en hızlı satan PlayStation 4 özel oyunu olmayı da başardı.
 
Insomniac Games oyunun çıkışından sonra The Heist, Turf Wars ve Silver Lining olmak üzere üç adet ücretli indirilebilir içerik çıkardı. Bu indirilebilir içerikler oyuna yeni hikaye görevleri, yeni kostümler, yeni meydan okumalar, yeni kupalar ve daha fazlasını getirdi. İyileştirme güncellemeleri dışında şimdilik oyuna yeni bir içerik gelmesi planlanmıyor.
 
Marvel's Spider-Man'in video incelemesini buradan, özel basın kiti kutu açılımı videosunu da buradan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Spider-Man Platformlar: PS4 Geliştirici: Insomniac Games Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
TOGED'in Yeni Staj Programı Başlıyor 8 Saat önce Su Aygırları, Uzaylılar, Fotoğrafçılık ve Daha Fazlasını Nintendo Labo VR Kiti ile Deneyimleyin 9 Saat önce Noob Saibot Mortal Kombat 11 için Doğrulandı, DLC Karakteri Shang Tsung Duyuruldu 10 Saat önce Bilim Kurgu Hayatta Kalma Korku Oyunu Chernobylite için Kickstarter Kampanyası Başlatılacak 22 Mart Hellboy, Nimue, Gruagach ve Ben Daimio Platform Dövüş Oyunu Brawlhalla'ya Katılıyor 22 Mart