Mass Effect Legendary Edition – Orijinal vs. Remastered Grafik Karşılaştırma Videosu

06.04.2021 19:40 Gazali Çetinkaya

 
İlk üç Mass Effect oyununun yenilenmiş versiyonları Mass Effect Legendary Edition ile birlikte yakında piyasaya sunulacak.

IGN, oyunların orijinal ve yenilenmiş versiyonlarını karşılaştırdı.
 
Mass Effect Legendary Edition yüksek çözünürlük ve kare hızı, iyileştirilmiş modeller, gölgelendirmeler, görsel efektler, ışıklandırma, alan derinliği, ilk Mass Effect oyunu için oynanış geliştirmeleri ve daha fazlasını sunacak. 
 
14 Mayıs'ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak ve yeni nesil konsollarla da uyumlu olacak. Steam'de 419,99 TL, PlayStation Store'da 499,99 TL ve Xbox Store'da 497,50 TL'den ön siparişte.

Videoya aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mass Effect Legendary Edition Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Bioware Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan