Mayıs Ayı PS5 En Çok İndirilenler Listesi Yayınlandı

09.06.2021 15:56 Mehmet Tandoğan

 
 
Haziran ayının bitimine iki hafta gibi bir süre kala PlayStation, bir önceki ayın en çok indirilen PlayStation 5 oyunlarının bilgilerini ve ayrıntılarını yayınladı. Capcom'un hayatta kalma-korku oyunu Resident Evil Village Amerika ve PlayStation Store Avrupa bölgelerinde en çok indirilen yapımlar arasında yer aldı.
 
Resident Evil Village'ın popülaritesi, oyunun lansmanının ne kadar büyük bir merakla beklendiği göz önüne alındığında çoğu oyuncu için sürpriz olmamalı. Capcom, çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama kampanyaları aracılığıyla tanıtım yaparak Resident Evil serisinden beklentileri üst seviyeye çıkardı.
 
Hayranlar büyük olasılıkla Lady Dimitrescu'nun perakende mağazalarında görülen gerçek boyutlu standlarını ömür boyu hatırlayacaklar. Tüm bunlar Resident Evil Village'in 3 milyondan fazla kopya satmasıyla sonuçlandı.
 
Yakın zamanda PlayStation blogunda paylaşılan bir gönderide şirket, Mayıs 2021 için en çok indirilen 20 PlayStation 5 oyununu sergiledi.
 
Paylaşılan görselde Resident Evil Village'ın her iki bölgede de en çok indirilen PlayStation 5 oyunu olduğu görülebiliyor.  Oyun satışlarının artması ve topluluğun büyümesi ile RE Village, Birleşik Krallık kutulu satış listelerinde de bir kez daha zirveye yerleşti.
 
Mayıs Ayı PS5 En Çok İndirilenler Listesi
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Resident Evil Village Platformlar: PC Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Korku FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran