Mayıs Ayının En Çok İndirilen PS5 Oyunu Sea of Thieves Oldu

16.06.2024 16:34 Mehmet Tandoğan

 
Sony tarafından kullanıcılara sunulan PlayStation 5 konsolu için özel oyunların dışında artık Microsoft oyunları da geliyor. Bu kapsamda ilk oyunlardan biri olan korsan oyunu Sea of Thieves, konsola girişinden bu yana oldukça tutulan bir yapım oldu. Şimdi ise Mayıs ayının en çok indirilen PlayStation 5 oyunu olduğunu doğrulayabiliyoruz.
 
Sea of Thieves yükselmeye devam ediyor
 
 
Sea of Thieves geçtiğimiz ay hem Amerika Birleşik Devletleri'nde hem de Avrupa'da en çok indirilen PlayStation 5 unvanını kazandı. Bu bilgiler, PlayStation blog içerisinde yayınlanan ve PlayStation 4 ve PlayStation 5 için en iyi 20 listeyi sunan içerikten geliyor.
 
Her ne kadar çok satan Call of Duty ve Minecraft sayesinde rakip platformlarda güçlü bir yer edinmiş olsa da Xbox, yakın zamanda Pentiment, Hi-Fi Rush, Sea of Thieves ve Grounded'dan başlayarak PlayStation ve Nintendo Switch'e ek oyunlar getirmeyi planladığını duyurdu. Geçen ayın Avrupa ve ABD'deki PS5 indirme listelerinde ilk 20'de Microsoft'a ait dört oyun yer alıyordu.
 
Microsoft Gaming CEO'su Phil Spencer, her platforma oyunları ulaştırmayı ve bu kapsamda Halo Combat Evolved'in yenilenmiş bir sürümünü PlayStation'a getirmeyi düşündüklerini belirtti.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler