Media Molecule, Dreams VR Sürümünü Test Edecek Kişiler Arıyor

25.05.2020 13:51 Gazali Çetinkaya

 
LittleBigPlanet geliştiricisi Media Molecule'ün PlayStation 4 oyunu Dreams yakında sanal gerçeklik üzerinde de oynanabilir olacak.
 
İngiliz stüdyo oyunun sanal gerçeklik özelliklerini test edecek kişiler arıyor. 2 Haziran'da başlayıp 19 Haziran'da sona erecek testler sonucunda katılımcılara £200 ödeme yapılacak.
 
Oyunun kreatif direktörü Mark Healey Nisan ayının sonunda yaptığı açıklamada PlayStation VR desteği geliştirme sürecinde final aşamasında olduklarını belirtmişti. 
 
Dreams ilk olarak Nisan 2019'da erken erişime açıldı ve tam sürümü Şubat 2020'de çıktı. Demosu PlayStation Store'da mevcut.

Dreams yaratmak istediğiniz oyun, müzik, resim, animasyon, heykel, film ya da benzeri şeyler için sınırları olmayan devasa bir dijital oyun alanı. Oyna, Oluştur ve Paylaş ilkesini temel alan oyunda dünyanın dört bir yanındaki topluluk üyeleri tarafından oluşturulan yapımları keşfediyor ve kendi yapımlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi öğreniyorsunuz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dreams Platformlar: PS4 Geliştirici: Media Molecule Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Platform Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 7 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz