Microids ve Pastagames, Arkanoid: Eternal Battle'ı Duyurdu

22.11.2021 16:31 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Microids ve geliştirici Pastagames, Taito ortaklığındaki Arkanoid: Eternal Battle oyununu duyurdu. Oyun, 2022 yılında çıkış yapacak. Hangi platformlara çıkış yapacağı açıklanmadı.
 
Arkanoid, 1986'da TAITO Corporation tarafından geliştirilen ikonik bir arcade oyunudur. Ana gemi Arkanoid saldırıya uğradığında, küçük uzay aracı Vaus kaçmayı başarır. Ancak başka bir boyuta doğru yol alır. Boyutlar arası bir labirentte dolaşan Vaus, labirentin yaratıcısı “DOH”u yenmek için “uzay duvarları” adı verilen blokları yok etmelidir. 
 
Arkanoid: Eternal Battle'da oyuncular, klasik blok kırma oyununun tamamen modernize edilmiş bir versiyonunu deneyimleyecek ve keşfedecek. Arkanoid: Eternal Battle, daha sonraki bir tarihte detaylandırılacak olan tek ve çok oyunculu modlara sahip olacak. Klasik unsurların yanı sıra yeni efektler, bonuslar ve tecrübeli oyuncuları şaşırtmayı garantileyen özellikler yer alacak.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 2 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 2 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 5 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 5 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 8 Saat önce