Microsoft, Xbox Game Pass Aile Planını Test Etmeye Başladı

05.08.2022 15:47 Mehmet Tandoğan

 
 
Microsoft, mevcut abonelerin sahip oldukları avantajlarını başkalarıyla paylaşmalarına olanak sağlayacak bir Xbox Game Pass aile planını test etmeye başladı. Xbox Game Pass aile planının bir ön izlemesi şu anda Kolombiya ve İrlanda'da mevcut. Teste katılım sağlayan kullanıcılar aynı ülkede oldukları sürece mevcut aboneliklerini dört kişiye kadar sunabiliyor.
 
Microsoft'ta kıdemli teknik program yöneticisi olarak çalışan Tyler Mittleider şunları söyledi: "Kolombiya ve İrlanda'da bugünden itibaren Xbox Insiders kullanıcıları mevcut abonelik avantajlarını birden fazla kişiye sunabiliyor (Game Pass Ultimate). Bu sistem en fazla dört kişiye kadar destek sunuyor. Sisteme dahil olan bu dört kişi Xbox Game Pass Ultimate oyunlarına erişim sağlıyor. Böylece daha fazla kişi Konsol, PC ve Bulut platformlarında en iyi Game Pass oyunlarını deneyebiliyor.”
 
Bu plan ile beraber Ultimate üyeliğinin 18 günlük üyeliğe eşit olacağı ve bunun standart bir abonelikten çok daha pahalıya mal olacağını öne sürülüyor.
 
 
Öte yandan Microsoft'un bir süredir Xbox Game Pass için bir aile planı tasarladığı söylentiler arasındaydı. Bu kullanıcı testinin duyurulmasıyla beraber de bu durum onaylanmış oldu. Microsoft artık Xbox Game Pass Ultimate aile planını daha geniş çaplı olarak değerlendiriliyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Game Pass Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 4 Dk önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 4 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 4 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 5 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 6 Saat önce