Microsoft, Xbox Live'da Sorun Bulanlara 20.000 Dolara Kadar Ödül Veriyor

01.02.2020 15:35 Özgür Eroğlu

 
Microsoft'un oyun dünyası için yarattığı Xbox markası Ödül Avcılığına başlıyor. Microsoft, Xbox'ın çevrimiçi hizmetlerine erişebildiğiniz Xbox Live'da bir sorun bulan insanlara ödül veriyor.
 
Şu an için en yüksel ödül 20.000$, en düşük ödül ise 500$. Bulduğunuz sorunun büyüklüğüne ve bunu nasıl raporladığınıza göre ödül değişecek. Ya da Microsoft sorunun ne kadar büyük olduğunu düşünürse ödülünüz ona göre artacak veya azalacak.
 
Ödül kazanmak için daha fazla bir şey istenmiyor. Eğer bu konuda ilgiliyseniz buradan daha fazla detay öğrenebilirsiniz ve bulduğunuz sorunu gönderebilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox One Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 22 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Media Molecule, Dreams VR Sürümünü Test Edecek Kişiler Arıyor 1 Saat önce Tenet'teki Uçak Kazası Sahnesi CGI Değilmiş 1 Saat önce Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 2 Saat önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 3 Saat önce Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek 3 Saat önce