Mini Motorways Switch Konsollarına Çıkış Yaptı

13.05.2022 18:34 Mehmet Tandoğan

 
 
Dinosaur Polo Club, Nintendo eShop üzerinden Switch için strateji simülasyon oyunu Mini Motorways'i piyasaya sürdüğünü duyurdu. Mini Motorways ilk olarak 19 Eylül 2019'da Apple Arcade için ardından 20 Temmuz 2021'de Steam üzerinden PC için çıkış yaptı.
 
Hiç trafikte sıkışıp bunun için bir şeyler yapmayı düşledin mi? Mini Motorways'de şehrin trafik problemleri senin kontrolünde.

Mini Metro'nun yapımcılarının hazırladığı Mini Motorways oyununda büyüyen bir şehirdeki yolları tasarlayacaksın. Hareketli bir metropol yaratmak için yollar inşa ederek büyük bir yol ağı oluştur. Trafik akışını sağlamak için şehrini tekrar tasarla ve değişen talepleri karşılayabilmek için güçlendirmeleri dikkatlice kullan. Dünya şehirlerini ne kadar süre hareket halinde tutabilirsin? 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mini Motorways Platformlar: PC Geliştirici: Dinosaur Polo Club Dağıtıcısı: Dinosaur Polo Club Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 20 Temmuz 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 2 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 2 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 5 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 5 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 8 Saat önce