Monster Energy Supercross 3'ün Yeni Fragmanında Gelişmiş Oynanış Gösteriliyor

06.12.2019 12:35 Gazali Çetinkaya

 
Milestone, Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3 için yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda gelişmiş oynanış, özellikle fizikler gösteriliyor.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

450SX ve 250SX kategorilerinden 100 sürücüyle, 15 resmi stadyumla ve pistle 2019 AMA Monster Energy Supercross'u yeniden yaşa ve kariyer modunda ilk defa 2019 şampiyonasının Resmi Supercross Takımlarına katılma şansına sahip ol.
 
Resmi Supercross test pistlerinden ilham alan yeni kampta olağanüstü bir Ortak oyun deneyimine hazır ol!
 
Özel sunucuların eklenmesiyle birlikte çevrimiçi oynamak hiç olmadığı kadar eğlenceli! Herkese Açık veya Özel Lobide arkadaşlarına meydan oku!

Pist düzenleyicisi ile sınırsız sayıda pist yarat, paylaş ve indir. Hayallerindeki pisti yarat ya da favori pistin için oy ver ve favori pistini indir.

Yeni Supercross şampiyonu olmak için kadın sürücü olarak yarışabilirsin!

Yeni yer ve hava fizik motorları, yeni sürücü modelleri ve yeni animasyonlar daha da sürükleyici bir deneyim sunacak ve Supercross dünyasının tadını en iyi şekilde çıkarmana imkan sağlayacak!

 
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 4 Şubat 2020'de çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Monster Energy Supercross 3 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Milestone Dağıtıcısı: Milestone Tür: Yarış Çıkış Tarihi: 4 Şubat 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 6 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 7 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat