Monster Energy Supercross 4 PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, PC ve Stadia için Duyuruldu

25.11.2020 10:57 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Milestone, Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4'ü PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için duyurdu.
 
11 Mart 2021'de çıkacak.
 
Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4, tüm 11 stadyum ve 17 pist ile 2020 Monster Energy Supercross sezonunu oyunculara getirecek.
 
Yepyeni kariyer modunda Supercross Futures'dan başlayarak 250SX ve 450SX kategorilerine yükselmeye çalışacaksınız. Yarışçınızın yetenekleri performansa önemli ölçüde etki edecek ve yetenek ağacı sistemi sayesinde yarışçınızı geliştirebileceksiniz. Yetenek puanlarını yarışlar ile özel etkinliklere katılarak ve antrenmanları tamamlayarak kazanılabilecek.
 
Pist editörü her zamankinden daha fazla özelleştirme seçeneğiyle birlikte geliyor. Dedicated sunucular ile online modda gecikme olmadan akıcı bir multiplayer deneyimi sunulacak.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Milestone Dağıtıcısı: Milestone Tür: Yarış Çıkış Tarihi: 11 Mart 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan