Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı

19.10.2021 11:24 Mehmet Tandoğan

 
 
Capcom, Monster Hunter World: Iceborne Master Edition dahil olmak üzere Monster Hunter: World'ün dünya çapındaki toplam satışlarının 20 milyonu aştığını duyurdu.
 
Monster Hunter: World ilk olarak dünya genelinde 26 Ocak 2018'de PlayStation 4 ve Xbox One için ardından 3 Ağustos 2018'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Bir genişleme olan Monster Hunter World: Iceborne ise 6 Eylül 2019'da PlayStation 4 ve Xbox One için ardından Ocak 2020'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Bir avcı rolünde oyna ve avantaj kazanmak için yer şekillerini ve orada bulunan çeşitli canlıları kullanabileceğin canlı, nefes alan bir ekosistemdeki yırtıcı canavarları öldür. İster tek başına, ister üç diğer oyuncuyla ortak olarak avlan ve yeni ekipmanlar üretip daha büyük ve daha kötü yaratıkları öldürmek için katlettiğin düşmanlarından düşen malzemeleri kullan.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/582010/Monster_Hunter_World/ 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Monster Hunter: World Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık