MotoGP 21 Duyuruldu

19.02.2021 06:25 Gazali Çetinkaya

 
Milestone ve Dorna Sports, MotoGP 21 oyununu duyurdu.

22 Nisan 2021'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkacak.

MotoGP 21 her zamankinden daha gerçekçi bir yarış deneyimi hedefliyor. Motordan düştükten sonra artık otomatik olarak pistin ortasına ışınlanmayacaksınız, onun yerine motora koşup binmeniz gerekecek. Fren ısısı önemli bir faktör olacak ve artık kural ihlali yaptığınızda uzun tur cezaları verilecek. Motor süspansiyon sistemi de revize edilmiş.
 
Oyun, serinin mevcut özellikleri üzerine kurulu. Sürücüler için sinir ağı yapay zekası ANNA ve kariyer modu gibi. Kariyer modu daha stratejik yönetim unsurları içerecek. Personel ile ilgilenecek personel müdürü, araştırma puanlarını artırmak için baş mühendis ve motor gelişimi için veri analisti rollerinde kontrol sahibi olacaksınız.
 
PlayStation 5 ve Xbox Series X'te dinamik 4K çözünürlük 60 kare hızında çalışacak ve hızlı yükleme süreleri ile iyileştirilmiş ışıklandırma sunacak. PlayStation 5 versiyonu DualSense kontrolcüsünün dokunsal geribildirim ve uyarlanabilir tetikler özelliklerinden faydalanacak.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
MotoGP 21 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Milestone Dağıtıcısı: Milestone Tür: Yarış Çıkış Tarihi: 22 Nisan 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Frostpunk Bu Yıl İçinde Mobile Geliyor 08 Mayıs Gearbox Patronu Yeni Borderlands Oyununun Sinyalini Veriyor 08 Mayıs Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş 08 Mayıs Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı 08 Mayıs Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi 07 Mayıs