Mount & Blade Full Collection %66 İndirimde

16.03.2017 07:44 Gazali Çetinkaya

 
   TaleWorlds Entertainment, içerisinde Mount & Blade, Mount & Blade: Warband, Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars, Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition ve Mount & Blade: With Fire & Sword bulunan koleksiyon paketinin fiyatını limitli bir süreliğine indirdi.
 
   Toplamda 69,99 TL olan Mount & Blade Full Collection şu anda Steam üzerinde 23,79 TL ile satılmakta. Belirtilen tüm içerikler aynı zamanda tek olarak da %66 indirimde bulunuyor.
 
   Ek olarak Mount & Blade: Warband PlayStation 4 üzerinde 59 TL yerine 29,99 TL ile kısa bir süreliğine indirimde. Xbox One'da ise oyunun satışına 49 TL ile devam ediliyor.
 
   Serinin yeni gelecek oyunu Mount & Blade II: Bannerlord için henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mount & Blade: Warband Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: TaleWorlds Dağıtıcısı: Paradox Interactive Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 2 Nisan 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 5 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 27 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce