Mount & Blade II: Bannerlord'un Yeni Güncellemesi Otomatik Bloklama Seçeneğini Getiriyor

20.08.2020 07:54 Gazali Çetinkaya

 
TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade II: Bannerlord için versiyon 1.4.3 güncellemesini yayınladı.

Güncelleme oyunun hikaye moduna otomatik bloklama seçeneğini getiriyor. Bu seçeneği aktif ettiğinizde düşman saldırısını bloklamak için fareyi belirli bir yöne kaydırma gereksinimi ortadan kalkıyor ve tuşa bastığınızda gelen saldırı otomatik olarak engelleniyor.
 
Güncelleme ayrıca haydut sığınağı ile ilgili bir sorunu çözüyor ve bu savaşlarda oyunculara yanına almak istediği birlikleri seçmesine imkan tanıyor. Önceden haydut sığınağına yapılan saldırılarda oyunculara rastgele seçilmiş birlikler veriliyordu. Artık oyuncular en yüksek seviyedeki birliklerini otomatik olarak seçebilir veya kendileri özel bir kadro oluşturabilir. Savaşlardaki haydut sayısı da dengelendi. 
 
Bunların yanı sıra sefer haritasında diğer gruplarla konuşmak için yükleme ekranının kaldırılması, silahlarda ayarlamalar, Levy okçularının yakın dövüş piyade sınıfı olarak sayılmasına neden olan bir hatanın giderilmesi ve savaşlardan sonra 0 tuşuna basarak galibiyeti kutlamak güncellemenin getirdiği diğer özellikler arasında.

Versiyon 1.4.3 güncellemesinin yama notlarına buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca bir de beta aşamasında olan versiyon 1.5.0 güncellemesi var. O da yapay zekanın pozisyon almasında iyileştirmeler gibi geçtiğimiz hafta yayınlanan geliştirici videosunda yer alan bazı özellikleri içeriyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mount & Blade II: Bannerlord Platformlar: PC Geliştirici: TaleWorlds Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos