Mulaka 27 Şubat'ta PS4 ve PC için, 1 Mart'ta Switch için ve 2 Mart'ta Xbox One için Çıkacak

13.02.2018 19:41 Gazali Çetinkaya

 
   Geliştirici Lienzo, Mukala'nın çıkış tarihlerini duyurdu.

   Mulaka 27 Şubat'ta PlayStation 4 ve PC için, 1 Mart'ta Switch için ve 2 Mart'ta Xbox One için çıkış yapacak. Fiyatı $19.99 olacak.
 
   Ön sipariş bugün tüm platformlar üzerinde ulaşılabilir olacak. Hem ön siparişlerden hem de lansman sonrası elde edilen gelirlerin bir kısmı Meksika'daki Sierra Tarahumara bölgesindeki yerel halka destek olan hükümet dışı kuruluşlara bağışlanacak.
   

   Kuzey Meksika’nın nefes kesen manzaralarına, zengin yerel Tarahumara kültürünü baz alan üç boyutlu aksiyon/macera oyunu Mukala ile giriş yapın. Etkileyici koşma yetenekleri ile ünlü Tarahumara yerlilerinden Tarahumara samani Sukuruame ile yolculuğa çıkıp, tanrıların güçlerini kullanarak, topraklarını mahveden kötülük ile çarpışın. Gerçek Sierra Tarahumara mekanlarından esinlenilmiş ortamlarda bulmaca çözerek, bölgenin mitolojik yaratıkları ile yüz yüze savaşarak, Tarahumara yerlilerinin neden insanüstü oldukları için ün kazandıklarını öğrenmiş olun.


   Çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Total War: Arena Yayınlandı 13 Saat önce Turok 1 ve 2 Remaster Xbox One'a Geliyor 14 Saat önce Little Nightmares'ın Son DLC'si The Residence Çıktı 23 Şubat Total War Saga: Thrones of Britannia Oynanış Videosu, Sinematik Fragman 23 Şubat Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy Switch'e Geliyor 23 Şubat