MultiVersus'un 1. Sezonu ile Dereceli Savaşlar Geliyor

07.08.2022 19:56 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Play First Games, sürekli genişleyen bir dünyaya sahip, ikonik karakterler ile efsanevi evrenleri birleştiren, oynaması ücretsiz, ikiye iki platform dövüş oyunu MultiVersus'un ilk sezonu hakkında yeni detayları paylaştı. 1. sezon ile beraber oyuna Arcade modu, dereceli savaşlar, yeni kozmetikler ve yeni karakterler geliyor.
 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde Space Jam: A New Legacy'den LeBron James'in oynaması ücretsiz platform dövüş oyunu MultiVersus'ta oynanabilir bir karakter olarak katılacağını duyurdu. Bunun yanı sıra Rick & Morty'den Rick ve Morty ilk sezonun bir parçası olarak oyuna dahil oluyor. 
 
MultiVersus'un 1. sezonu 9 Ağustos'ta başlayacak ve aynı gün Morty, oyunun 18. oynanabilir karakteri olarak oyuna dahil olacak. Rick karakteri ise Sezon 1'in bir parçası olarak oyunda yer alacak ancak çıkış tarihi henüz belli değil.
 
MultiVersus, şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut.
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim