Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered 20 Temmuz'da PC'ye Geliyor

23.06.2022 11:51 Mehmet Tandoğan

 
 
Geliştirici, aNCHOR, görsel roman macera oyunu Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered'ı 20 Temmuz'da Steam üzerinden PC için yayınlayacağını duyurdu. Eleştirmenlerce beğenilen Muv-Luv destanında yepyeni bir bölümle tanışın. aNCHOR, Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered ilk kez resmi olarak İngilizce olarak sunulacak. 
 
Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered sürümü yalnızca ana oyunu içeriyor. Dolayısıyla Burning of the Imperial Capital başlangıç hikayesi bu sürüm dahil değil.
 
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse, Alaska'nın Yukon Üssü'ndeki Muv-Luv Alternative olaylarından 11 ay öncesinde geçiyor. İnsanlığı yıkımdan kurtarabilecek güçlü yeni makineler için denemeler yapan test pilotlarının dramını konu alıyor.  
 
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse ilk olarak Mayıs 2013'te Japonya'da PlayStation 3 ve Xbox 360 için, ardından Eylül 2014'te PC için piyasaya sürüldü. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/787510/MuvLuv_Alternative_Total_Eclipse_Remastered/

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 1 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 1 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz