My Hero One’s Justice 2'nin Avrupa İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

02.12.2019 18:43 Özgür Eroğlu

 
Bandai Namco'nun dövüş oyunu My Hero One's Justice 2'nin Amerika ve Avrupa için çıkış tarihi açıklandı. Geçtiğimiz aylarda duyurulan oyunun 2020 yılı içerisinde çıkacağı biliniyordu ancak net bir tarih belli değildi.
 
Bandai Namco'nun duyurusuna göre My Hero One's Justice 2, 13 mart 2020'de Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun Asya için ise 12 Mart'ta erişime açılacak. 
 
My Hero One’s Justice 2'de oyuncular My Hero Academia'nın devasa kahraman ve kötü adam karakter listesinden üç dövüşçü seçerek bir takım oluşturabilecek ve diğer takımlara karşı savaşabilecek.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
My Hero One’s Justice 2 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 13 Mart 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost of Tsushima'nın Açık Dünya Haritasında "Waypoint" Olmayacak 2 Saat önce My Hero One’s Justice 2 Karakter Fragmanı 2 Saat önce Gladiux Teaser Fragman 2 Saat önce P.T.'nin Bir Sırrı Daha Çözüldü 2 Saat önce Ori and the Will of the Wisps Türkçe Altyazı Desteğine Sahip Olacak 2 Saat önce