NBA 2K22 Arcade Edition'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

18.10.2021 12:40 Mehmet Tandoğan

 
 
NBA 2K22 bir aydan fazla bir süredir piyasaya yer alıyor. Oyun tüm Android ve iOS cihazlar için  mevcut olsa da NBA 2K22 Arcade Edition, mobil cihazlarda daha gelişmiş bir basketbol deneyimi sunmayı hedefliyor. Ayrıca bu sürümün, konsol ve PC versiyonuna yakın bir deneyim sunacağı belirtiliyor.
 
NBA 2K22 Arcade Edition, 19 Ekim'de Apple Arcade aboneliği kapsamında iPhone, iPad, iPod Touch, Mac ve Apple TV'de oyunculara sunulacak. Ayrıca Arcade Edition dosya boyutunun, 6.3 GB'ın biraz daha üzerinde olması bekleniyor. Ek olarak bu sürüm, My Career, The Association ve Quick Match modlarını içeriyor.
 
Öte yandan geliştiriciler oyun için önemli denetleyici iyileştirmelerini vaat ediyor. Hem Xbox One hem de Dualshock 4 denetleyicilerinin destekleneceği belirtiliyor. 
 
NBA 2K22 Arcade Edition, Android kullanıcılarına sunulmayacak. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
NBA 2K22 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Visual Concepts Dağıtıcısı: 2K Sports Tür: Spor Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak