Nascar Heat Geliştiricilerinin Yeni Yarış Oyunu 14 Şubat'ta Yayınlanacak

09.02.2020 23:45 Özgür Eroğlu

 
Nascar Heat serisinin yayıncılığını ve geliştiriciliğini yapan Monster Games'in yeni yarış oyunu Tony Stewart's Sprint Car Racing bu hafta yayınlanacak. Ayrıca oyundan da yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.
 
Tony Stewart's Sprint Car Racing 14 Şubat'ta PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. 21 Şubat'ta ise Steam üzerinden PC için yayınlanacak. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
- 3'lü Yarış Serisi: TQ Midgets'tan inanılmaz güçlü 900 HP 410 Kanatlı Sprint araçlarına kadar her şeyle yarışın.
 
- Kariyer Modu: Tanınmayan yerel bir yarışçıdan, ulusal kanalda gösterilen yarışlara katılmak için hedefinize doğru giderken, doğru sponsorlukları bulun, ekipmanlarınızı ve aracınızı yenileyin.
 
- 25 Oyunculu Çevrimiçi Mod: 24 oyucuya kadar desteklenen modda arkadaşlarına meydan oku ve haftalık turnuvalarda onlarla yarış.
 
- Split Screen: Arakadaşın ile birlikte Split Screen özelliği ile ekranı ikiye bölerek arkadaşınla yan yana oyna. 
 
- 24 Farklı Toprak Pist: Küçük kasaba pistlerinden büyük stadyum pistlere kadar 24 farklı pistte ülke çapında yarış.  
 
- Deneyiminizi Kişiselleştirin: Aracınızı, sürüşünüzü ve görünümünüzü kişiselleştirin.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tony Stewart's Sprint Car Racing Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Monster Games Dağıtıcısı: Monster Games Tür: Yarış Çıkış Tarihi: 21 Şubat 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
FIFA 21 Yeni Nesil Güncellemesi Yayınlandı 21 Dk önce Crimson Desert Oynanış Fragmanı The Game Awards 2020 Etkinliğinde Yayınlanacak 1 Saat önce Silent Hill'in Yaratıcısı Sony'den Ayrılarak Yeni Oyun Stüdyosu Kurdu 1 Saat önce The Game Awards 2020 Oyuncunun Sesi Ödülü için Oylama Başladı 2 Saat önce Sea of Thieves Sezonluk Güncellemelere Geçiş Yapıyor 3 Saat önce