Naughty Dog Birkaç Proje Üzerinde Çalışıyor ve Neil Druckmann Oyuncuların Sabırlı Olmalarını İstiyor

03.03.2021 21:47 Gazali Çetinkaya

 
The Last of Us, Uncharted ve Jak and Daxter serilerinin arkasındaki stüdyo Naughty Dog, birden fazla proje üzerinde çalışıyor ve stüdyonun eş başkanı Neil Druckmann bu projelerin duyuruları için oyuncuların sabırlı olmalarını istiyor.

Neil Druckmann twitter üzerinden yaptığı açıklamada "Bana tweet atıp yeni projemizi sorduğunuzda size hiçbir şey söyleyemem. Lütfen sabırlı olun. Sizlerle paylaşmak için sabırsızlandığımız birkaç tane güzel şeyimiz var. Paylaşabilecek olduğumuz anda paylaşacağız." diye belirtti.
 
Bu projelerden birisi The Last of Us Part II multiplayer oyunu. The Last of Us Part II sadece tek oyunculu hikaye modu ile çıkışını gerçekleştirdi fakat Naughty Dog bağımsız bir multiplayer deneyim geliştirdiklerini duyurmuştu. Bunun dışında stüdyonun bir sonraki oyunun ya yeni IP ya da The Last of Us Part II'nın devam oyunu olacağı belirtilmişti. Ayrıca The Last of Us Part II'nin PlayStation 5 sürümüne yönelik de büyük bir beklenti var.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Part II Platformlar: PS4 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 19 Haziran 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 18 Mayıs Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 18 Mayıs CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 18 Mayıs Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 18 Mayıs Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 18 Mayıs