Naughty Dog Twitter'ın Yeni Özelliği Sayesinde The Last of Us Part II Spoiler'ını Sınırlandırıyor

24.05.2020 14:17 Gazali Çetinkaya

The Last of Us Part II hikaye detaylarının sızmasından sonra Naughty Dog'un sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlara yüzlerce spoiler içeren yorum gelmeye başladı ve Twitter'ın yeni özelliği Naughty Dog'un imdadına yetişmiş gibi görünüyor.
 
Twitter'ın yeni özelliği sayesinde artık paylaşımlara kimin yorum atabileceğini belirlemek mümkün. Yorum atma herkese, takip edilen kişilere veya sadece etiketlenen kişilere açık bırakılabilir. Bu özellik şimdilik sadece sınırlı sayıda kullanıcıya sunulmuş durumda ve Naughty Dog'un bu hesaplar arasında. 
 
Naughty Dog'un YouTube ve Instagram paylaşımlarında da yorumlar tamamen kapalı fakat Facebook'taki sayfasından uzak durmakta fayda var. 
 
The Last of Us Part II 19 Haziran'da Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleriyle PlayStation 4 için çıkacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Part II Platformlar: PS4 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 19 Haziran 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül