Neil Druckmann: The Last of Us Part II Multiplayer Beklemeye Değecek

28.09.2020 07:21 Gazali Çetinkaya

 
26 Eylül'de The Last of Us Günü kutlamalarında çok sayıda oyuncu The Last of Us Part II multiplayer'ın duyurulacağı yönünde beklentiye girmişti. Onun yerine bu özel gün ücretsiz tema, PlayStation Store indirimleri, masa oyunu duyurusu ve yeni heykeller gibi duyurularla kutlandı.  

The Last of Us Part II yönetmeni Neil Druckmann'ın belirttiğine göre multiplayer beklemeye değecek.

"İnanılmaz bir The Last of Us Günü için tüm müthiş hayranlara teşekkür ederiz. Pozitifliğiniz ve sevginiz son derece ilham verici. Ha... ve diğer şey hakkında... sabırlı olun. Beklemeye değecek."
 
İlk oyunun aksine The Last of Us Part II sadece  tek oyunculu mod ile çıkışını gerçekleştirdi fakat Naughty Dog bağımsız bir multiplayer proje üzerinde çalışıyor. "Oyuncu topluluğu gibi biz de Factions MP'nin büyük bir hayranıyız ve zamanı geldiğinde sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz." demişlerdi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Part II Platformlar: PS4 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 19 Haziran 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Samurai Shodown'un Sonraki DLC Karakteri The Last Blade'ten 1 Saat önce The Ascent 2021'e Ertelendi, Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı 1 Saat önce The Eternal Cylinder 2021'e Ertelendi 1 Saat önce MXGP 2020 Ertelendi 1 Saat önce Sea of Thieves'in Yeni Güncellemesi Fate of the Damned Yayınlandı 1 Saat önce