Netflix'in The Division Filminin Yönetmeni Değişti

26.02.2021 14:36 Gazali Çetinkaya

 
Netflix'in The Division filminin yeni yönetmeni Rawson Marshall Thurber oldu.

Başlangıçta Deadpool 2 yönetmeni David Leitch'in filmi yönetmesi planlanıyordu ancak programının uymaması sebebiyle görevinden çekildi. David Leitch şu anda Bullet Train üzerinde çalışıyor ve The Division filminin yapımcısı rolüne de devam edecek.

Rawson Marshall Thurber, yapım aşamasında olan Red Notice'in yönetmeni. Öncesinde de Skyscraper ve Dodgeball'u yönetti. The Division filminin senaryosunda da Ellen Shanman ile birlikte çalışacak.

2016'da çıkış yapan ilk oyundaki olayları takip edecek filmin başrollerinde Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain bulunuyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Division Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Massive Entertainment Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: MMO-RPG Çıkış Tarihi: 8 Mart 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Frostpunk Bu Yıl İçinde Mobile Geliyor 08 Mayıs Gearbox Patronu Yeni Borderlands Oyununun Sinyalini Veriyor 08 Mayıs Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş 08 Mayıs Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı 08 Mayıs Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi 07 Mayıs