Netflix'ten Beyond Good & Evil Filmi Geliyor

03.08.2020 15:05 Özgür Eroğlu

 
İlk oyunu 2003 yılında yayınlanan ve çıkış yaptığı döneme damga vuran oyunlardan biri olan Beyond Good & Evil'ın film uyarlaması geliyor. Netflix'in resmi hesabından atılan Tweet'e göre Netflix ve Ubisoft bu projede birlikte çalışacak.
 
The Hollywood Reporter'ın haberine göre Detective Pikachu filminin yönetmeni Rob Letterman, bu filmin de yönetmeni olacak. Film şu anda yapımın erken aşamalarında. 
 
Ubisoft Film & Television'dan Jason Altman ve Margaret Boykin ise filmin yapımcılığını üstlenecek. Netflix'te yayınlanacak film, live-action ile animasyon karışımı bir görsel tarza sahip olacak. Filmin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.
 
Beyond Good & Evil serisinin ikinci oyunu ise şu anda geliştirme aşamasında, ancak ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Beyond Good & Evil Filmi Platformlar: PC Geliştirici: Ubisoft Film & Television Dağıtıcısı: Netflix Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (21 Eylül - 27 Eylül) 25 Dk önce Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 2 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 5 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 5 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 6 Saat önce