Netflix'ten Tomb Raider Animasyon Dizisi Geliyor

27.01.2021 19:34 Gazali Çetinkaya

 
 
Netflix, Tomb Raider animasyon dizisini duyurdu.
 
Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider'dan oluşan son üçlemedeki olaylardan sonrasını konu alacak.
 
Yazarlığını ve baş yapımcılığını Tasha Huo üstlenecek. Tasha Huo ayrıca Netflix için The Witcher: Blood Origin live-action dizisi üzerinde çalışıyor.
 
Netflix ayrıca Kong: Skull Island animasyon dizisini duyurdu. Kong'un adasında gemi kazası geçiren birkaç karakterin hikayesine odaklanacak dizinin yazarı ve baş yapımcısı Brian Duffield (The Babysitter).
 
Şimdilik daha fazla detay açıklanmadı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shadow of the Tomb Raider Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan