Neverwinter'ın Xbox One Sürümü için Büyük Bir Güncelleme Geliyor

27.08.2015 21:18 Tunahan Başol


     31 Mart'ta Xbox One kullanıcıları ile buluşan ve kendisine hatrı sayılır bir kitle edinen Dungeons & Dragons: Neverwinter, PC versiyonunda olan genişleme paketlerini tek seferde Xbox One'a getiriyor.
 
    Cryptic Studios tarafından yapılan duyuruya göre Elemental Evil, Fury of the Feywild, Shadowmantle ve Curse of Icewind Dale genişleme paketlerinin tamamını içerisinde barındıran güncelleme 8 Eylül'de oyunculara sunulacak.

     Güncelleme, seviye sınırını artırıyor, Oathbound Paladin oynanabilir sınıfını oyuna ekliyor, yeni mekanlar barındırıyor ve yüksek seviyeli oyuncular için zindanları tarzı etkinlikler sunuyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dungeons & Dragons: Neverwinter Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Cryptic Studios Dağıtıcısı: Perfect World Entertainment Tür: MMO-RPG Çıkış Tarihi: 31 Mart 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler