Nikolaj Coster-Waldau, The Last of Us Dizisi ile İlgili Söylentilere Cevap Vermedi

23.09.2020 11:11 Özgür Eroğlu

 
Oyun dünyasının en başarılı ve en popüler serilerinden biri olan The Last of Us'ın bildiğiniz gibi bir dizisi geliyor. Dizinin oyuncu kadrosuna dair hiçbir şey bilinmiyor. 
 
Her popüler uyarlamada olduğu gibi The Last of Us dizisi için de hayranlar belirli roller için kendi oyuncularını seçti. Sosyal medyaya bakıldığında Joel rolü için en fazla istenen iki oyuncu var; Hugh Jackman ve Nikolaj Coster-Waldau. Nikolaj Coster-Waldau ismi ile çok tanınan bir oyun değil, bu yüzden Game of Thrones'taki Jamie Lannister diyebiliriz.
 
Geçtiğimiz günlerde Nikolaj Coster-Waldau, Reddit üzerinden bir soru cevap etkinliğine katıldı. Haliyle direkt olarak oyuncuya "Dizide Joel'u oynayacak mısın?" sorusu soruldu. Kendisi ise soruyu cevaplamadı ve kaçamak bir cevap verdi. Sorunun üzerine Nikolaj Coster-Waldau, "Part II'yi yeni aldım, harika bir oyun." cevabını verdi.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Dizisi Platformlar: PC Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: HBO Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim