Ninja 1.000.000 Aboneyi Geçti

07.08.2019 17:59 Özgür Eroğlu

 
Geçtiğimiz hafta artık sadece Mixer üzerinden yayın yapacağını açıklayan Ninja adıyla tanınan 28 yaşındaki Richard Tyler Blevins, bugün itibariyle 1.000.000 aboneyi geçti.
 
Geçen hafta, artık Twitch üzerinden canlı yayın yapmayacağını, sadece Microsoft'un sahibi olduğu Mixer adlı platformda canlı yayın yapacağını açıklayan Ninja birkaç gün önce 500.000 aboneyi geçmişti ki daha 1 hafta bitmeden 1.000.000 aboneye ulaştı. Bu hızlı abone yükselişinde Mixer'in izleyicilere 1 ay ücretsiz abonelik veriyor olmasının da büyük bir yardımı var fakat yine de Ninja bu kadar hızlı büyümesi göz ardı edilebilecek bir durum değil.
 
 Mixer üzerinden ilk yaptığı yayında ortalama 75.000 izleyicisi olan Ninja bu izleyici sayısıyla Twitch'teki ortalamasını neredeyse ikiye katlamıştı. Fakat ne gariptir ki Twitch bu durumdan fazla etkilenmemişti. Twitch'in haftalık izleyici sayısı neredeyse aynı kalmıştı. Bu ücretsiz abonelik bittikten sonra Ninja'nın abone sayısı kaç olacak merak ediyoruz.
 

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded 28 Temmuz'da Xbox One ve PC'de Erken Erişime Açılacak 4 Saat önce E3 2020 Dijital Etkinliği de İptal Edildi 5 Saat önce ininal Online Zula Turnuvası Eşleşmeleri Belli Oldu! 5 Saat önce Flashpoint CS:GO Turnuvasında Playoff Karşılaşmaları Belirlendi! 5 Saat önce Journey to the Savage Planet ve Football Manager 2020 Xbox Game Pass'e Geliyor 5 Saat önce