Ninja Theory'nin Yeni Oyunu Bleeding Edge'den İlk Oynanış Görüntüleri

14.06.2019 15:12 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Microsoft, Ninja Theory tarafından geliştirilen dörde dört takım tabanlı çevrimiçi aksiyon dövüş oyunu Bleeding Edge için oynanış görüntüleri paylaştı.
 
Bleeding Edge Xbox One ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi açıklanmadı. 27 Haziran'da alfa testi düzenlenecek. Oyunun resmi websitesi üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.
 
Oyunun tanıtım yazısı:


DmC: Devil May Cry ve Hellblade: Senua's Sacrifice'ın arkasındaki stüdyonun oyunu Bleeding Edge, her dövüşçünün yıkım yaratmak için mekanik olarak güçlendirildiği hızlı ve çılgın bir 4v4 takımlı dövüş oyunudur.

4v4 Takımlı Dövüş
Dövüş mekaniklerini dinamik 3. şahıs aksiyonuyla birleştiren eşsiz bir çok oyunculu oyunu deneyimleyin. Tekniği, zamanlamayı ve ekip çalışmasını ödüllendiren hızlı ve stratejik dövüş sisteminde düşmanlarınız için zamanı durdurun, zihinleri kontrol edin, roketlere binin ve elektrikli gitar soloları atın.

Kendinize Has Dövüş Stilinizi Gösterin
Her dövüşçü için benzersiz yetenek setleri oluşturarak kendi stilinizi yansıtın. Kişisel oyun stilinize uygun setler oluşturmak için her biri oynayarak kazanılabilen yüzlerce sibernetik mod arasından seçiminizi yapın.

Zorlu Bölgeler
Ölümcül bölgesel tehlikelerle dolu alanları avantajınız doğrultusunda kullanın ve karmaşa içerisinde öne çıkın. Buttercup'ın elektrikli testeresiyle rakiplerinizi yüksek voltajlı tellere fırlatın veya Makutu'nun omuz vuruşuyla düşman saldırganları gelmekte olan trenin bulunduğu raylara sürükleyin.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Bleeding Edge Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Ninja Theory Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 7 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 29 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce