Nintendo Switch İçin Overwatch Temalı 2 Yeni Kontrolcü

12.09.2019 21:13 Özgür Eroğlu

 
3 Mart 2017 tarihinde çıkan Nintendo'nun yeni konsolu Nintendo Swtich geçtiğimiz günlerde Nintendo'nun düzenlediği etkinlikle konsolunu oyun anlamında iyice güçlendirmişti. Etkinlikten kısa bir süre önce Overwarch temalı Nintendo Switch aksesuarlarının görselleri Twitter'a düşmüştü. Nintendo etkinliğinde ise hepimizin tahmin ettiği gibi Overwatch, Nintendo Switch için duyuruldu. 
 
Şimdi ise resmi olarak Overwatch temalı Nintendo Switch kontrolcüleri ve bir adet Nintendo Switch çantası Amazon'da ön siparişe açıldı. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki kontrolcüler gerçekten güzel duruyor. 
 
Kontrolcülerden birisi oyundaki karakterlerden Reaper temalı ve 20 Eylül'de çıkacak. Diğeri ise yine oyundaki karakterlerden D.va temalı ve Ekim ayında çıkacak. Switch çantası ise Overwatch temalı ve 15 Eylül'de çıkacak. Buraya tıklayarak Reaper temalı olana, buraya tıklayarak D.va temalı olana, buraya tıklayarak ise çantaya ulaşabilirsiniz. Overwatch ise Nintendo Switch için 15 Ekim'de piyasaya sürülecek. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 1 Saat önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 1 Saat önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 2 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 3 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 3 Saat önce