Nintendo Yöneticileri Bayonetta 3'ün Geliştirilmeye Devam Ettiğini Onayladı

18.06.2021 22:04 Mehmet Tandoğan

 
 
Nintendo of America'nın kıdemli ürün pazarlama müdürü Bill Trinen'e ve yerelleştirme kıdemli direktörü Nate Bihldorff'a GameSpot ile yaptığı bir röportajda, E3 2021 Nintendo Direct sırasında gösterilmeyen Platinum Games'in Bayonetta 3 oyunu hakkında sorular soruldu.
 
Bayonetta 3 hakkında soru sorulduğunda Bihldorff: "Kesinlikle ortada böyle bir çalışma var, bunu onaylayabilirim" ifadelerini kullandı.
 
Trinen ise: "Bir adım daha ileri gideceğim ve sadece var olduğunu değil, aynı zamanda iyi ilerlediğini de söyleyeceğim'' dedi.
 
Ek olarak Trinen: ''Bir şeyleri göstermeye hazır olduğumuzda sizlere sunmayı seviyoruz. Kesinlikle geliştiricinin göstermeye hazır olduğunu düşündüğüm şeyleri göstermeyi sizden daha çok istiyorum. E3'te bir şey sunamadık ama bizi takip etmeye devam edin" sözlerini söyledi.

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos