Nişancı Oyunu HIGH ON LIFE'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

27.06.2022 21:03 Mehmet Tandoğan

 
 
Geliştirici Squanch Games, HIGH ON LIFE'ın 25 Ekim'de Xbox Series, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ayrıca Xbox Game Pass'de de mevcut olacak.
 
Squanch Games ek olarak oyuncuların oyun içi monitörlerden izleyebileceği kısa filmlerden biri olan "Guy in a Hole" adlı yeni bir kısa animasyon yayınladı. 
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
Konuşan silahlarla iş birliği yapın, galaksiler arası çeşitli ödüller toplayın, uzaylı bir karteli alt edin ve Dünya'yı kurtarın.

Liseden yeni mezun olmuş, işi gücü olmayan ve kafayı bulmak isteyen uzaylı bir kartel Dünya'yı işgal etmeye kalkışacak. Şimdi, siz ve karizmatik bir şekilde konuşan ekibiniz, bu çağrıya cevap vermeli ve evrenin gördüğü en ölümcül avcı olmalısınız. Justin Roiland'ın en yeni komedi macerasında çeşitli bölgelere seyahat edin, hain Garmantulous ve onun haydut çetesine karşı savaşın, ganimetler toplayın ve benzersiz karakterlerle tanışın.
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Shatter Remastered Deluxe 2 Kasım'da Geliyor 30 Dk önce Bulmaca Macera Oyunu Charon’s Staircase'in Çıkış Tarihi Açıklandı 35 Dk önce THE FINALS için Alfa Öncesi Oynanış Fragmanı Yayınlandı 41 Dk önce The Inquisitor'ın Yayıncılığını Kalypso Media Üstlendi 48 Dk önce No Place for Bravery Oyununa Yeni Başlayanlar için 8 İpucu 27 Eylül