Nobunaga’s Ambition: Rebirth için ikinci Fragman Yayınlandı

23.06.2022 11:45 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Kou Shibusawa, Nobunaga's Ambition: Rebirth için ikinci resmi fragmanı yayınladı.
 
Nobunaga’s Ambition: Rebirth ile gerçek bir Sengoku dönemini deneyimleyeceksiniz. Oyuncular, kendi kararlarına göre hareket eden ekibe sahip olacak. Fief sistemi ile çeşitli arazileri ele geçirecek ve yönetmesi için altınızdaki askerlere verebileceksiniz Kendi bölgenizi dilediğiniz şekilde yönetin ve büyütün.
 
Oyun, ünlü savaşçılar da dahil olmak üzere 2.200'den fazla karakteri oyunculara sunacak. Bu oyun, Shibusawa'nın 40. yıl dönümünü kutlamak için Nobunaga's Ambition serisinin en son oyunu olarak karşımıza çıkacak.
 
Nobunaga's Ambition: Rebirth, 21 Temmuz'da Japonya'da PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Batı sürümü henüz duyurulmadı. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 1 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 1 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz