One Piece Odyssey için 18 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

04.07.2022 13:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici ILCA, 2 Temmuz'da gerçekleştirilen Anime Expo 2022 canlı yayın etkinliği sırasında One Piece Odyssey için 18 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı.
 
One Piece Odyssey, One Piece hayranlarına benzersiz bir macera sunacak. Macera unsurlarının yanı sıra rol yapma öğelerini de bünyesinde barındıracak. Oyun üzerinde uzun yıllardır çalışılıyor ve tam bir One Piece deneyimini oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

One Piece'in yazarı Eiichiro Oda tarafından oluşturulan yeni karakterleri ve canavar tasarımlarını içeren bu yepyeni RPG deneyimi, Dark Souls ve Tales of serisine özel besteleriyle ön plana çıkan Motoi Sakuraba'nın müziklerini de içeriyor.
 
One Piece Odyssey, 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Oynanış videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi 15 Dk önce Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Saat önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 5 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 5 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 6 Saat önce