Outward'ın Satış Sayısı Açıklandı ve Oyunun Resmi Soundtrack Listesi Yayınlandı

21.02.2020 00:46 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Deep Silver’ın yaptığı geliştiriciliğini ise Nine Dots’un yaptığı rol yapma oyunu Outward’un satış sayısı açıklandı ve oyunun resmi soundtrack listesi yayınlandı. 
 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Nine Dots Studio bugün, oyunun şu ana kadar 600.000 kopya adet sattığını duyurdu. Nine Dots Studio CEO'su Guillaume Boucher-Vidal Outward'ın bu satış başarısını "olağanüstü bir başarı" şeklinde yorumladı.
 
Ayrıca oyunun besteci Jean-François Racine tarafından yapılan resmi soundtrack listesini de yayınladı. Buraya tıklayarak oyunun soundtrack listesine ulaşabilirsiniz. 
 
Rol yapma oyunu Outward; PlayStation 4, Xbox One ve PC için 26 Mart 2019’da piyasaya sürülmüştü. Geçtiğimiz günlerde de oyunun yeni DLC'si duyuruldu. Buraya tıklayarak DLC'nin detaylarına ulaşabilirsiniz. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Outward Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Nine Dots Studio Dağıtıcısı: Deep Silver, Maximum Games Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 26 Mart 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan