Overwatch 2020'de 10 Milyon Oyuncu Edindi

01.05.2021 09:41 Gazali Çetinkaya

 
Blizzard Entertainment'tan Aaron Keller, Overwatch'ın 2020'de 10 milyon oyuncu edindiğini açıkladı.

Böylelikle oyunun toplam oyuncu sayısı 60 milyonu aştı.
 
Overwatch'a en son Nisan 2020'de oynanabilir karakter Echo eklendi. O zamandan bu yana bazı oyun içi etkinlikler ve görevler dışında yeni oynanabilir karakterler veya oyun modları gelmedi. Blizzard Entertainment, tüm odağını Overwatch 2'ye çevirmiş durumda.

Overwatch 2 çıktığında yeni oyunla beraber sunulan karakterler ve haritalar ilk oyuna da eklenecek. Tüm oyuncular beraber oynayabilecek.
 
Overwatch yönetmeni geçtiğimiz haftalarda Blizzard Entertainment'tan ayrıldı ve Overwatch 2'nin yönetmenliğini artık Aaron Keller üstleniyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Overwatch Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 3 Saat önce Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 3 Saat önce CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 3 Saat önce Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 4 Saat önce Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 4 Saat önce