Overwatch'un 30. Kahramanı Baptiste Savaşa Katıldı

20.03.2019 15:21 Gazali Çetinkaya

 
Blizzard Entertainment, Overwatch'un 30. kahramanı Baptışte'in oyuna eklendiğini duyurdu. Şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde oynanabilir durumda.
 
Kahramanın detayları:
 

Bio
 
Gerçek İsmi: Jean-Baptiste Augustin
Yaş: 36  
Görevi: Combat Medic
Harekat Üssü: Tortuga, Haiti (eski)
Üyelik: Caribbean Coalition (eski), Talon (eski) 
 
Yetenekler
 
Biotic Launcher
Baptiste’in üç mermili Biotik Launcher atışları karaktere yüksek isabetlilik ve geri tepme kontrolü sağlarken aynı zamanda düşmana ciddi zarar verme potansiyeline sahip. Bu silah aynı zamanda iyileştirme aracı olarak kullanılabiliyor ve attığı topların vuruş noktası yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebiliyor.
 
Regenerative Burst
Baptiste bu becerisiyle hem kendini hem de yakındaki takım arkadaşlarını zaman içinde iyileştiriyor.
 
Immortality Field
Baptiste bir cihaz ortaya çıkarıyor ve bu cihaz takım arkadaşlarının etrafında ölmelerini önleyen bir alan oluşturuyor. Yalnız bu cihaz düşman tarafından ortadan kaldırılabiliyor.
 
Amplification Matrix (Ultimate)
Baptiste özel bir metriks açıyor ve bu metriksin içinden geçen tüm atışların verdiği zarar ya da iyileştirme ikiye katlanıyor.
 
Exo Boots (Passive)
Baptiste önce yere çömeliyor sonra da kendisini hızla yukarı fırlatıyor daha yükseğe ve ulaşılması güç yerlere zıplayabiliyor. 

 
Baptiste ile ilgili daha fazla bilgi için https://playoverwatch.com/en-us/heroes/baptiste sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çıkış videosunu ve hikaye videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Overwatch Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce