Owlboy Geliştiricisi D-Pad Studio, Vikings On Trampolines Adlı Oyunu Duyurdu

14.08.2022 12:25 Mehmet Tandoğan

 
 
Owlboy geliştiricisi D-Pad Studio, PC (Steam) için dört oyunculu aksiyon oyunu Vikings on Trambolines'i duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Burada her şey trambolinlerle alakalı. Trambolinlerin üzerinde kalın ve kazanmak için rakiplerinizi itin. Arkadaşlarınıza karşı savaşın veya krallığı kurtarmak için birlikte mücadele edin. Macera Modunda büyük patronlar, mini oyunlar ve kötü balonlarla karşılaşacaksınız. Dört oyuncuya kadar tekli veya yerel çok oyunculu modu deneyin. 
 
Dört viking, büyülenmiş krallarını kötü Balon ve onun Balon adamlarından kurtarmak zorunda. Kralı ve çalınan oyuncak hayvanlarını kurtarmak için eğlenceli mücadeleler ve patronlar dünyasında zıplayın. 
 
Versus Mode'da birçok aşamada çeşitli öğeler kullanarak arkadaşlarınızla savaşmak için trambolin becerilerinizi kullanın. Öne çıkan piksel sanatı, akılda kalıcı bir film müziği  ile .ılgın bir maceraya hazır olun.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/748810/Vikings_On_Trampolines/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Need for Speed Unbound İnceleme Puanları 2 Saat önce Digimon Survive Satışları 500 Bini Aştı 3 Saat önce Disney Speedstorm için CGI Fragman Yayınlandı 3 Saat önce Tom Clancy's Serisi Steam'de indirimde: Yüzde 75'e Varan Fırsatlar 02 Aralık Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı 02 Aralık