Oxenfree 1 Milyondan Fazla Satmış

09.10.2019 19:24 Özgür Eroğlu

 
15 Ocak 2016'da piyasaya sürülen ve Night School Studio tarafından geliştirilen doğaüstü macera oyunu Oxenfree'nin satış sayısı açıklandı. IGN'e konuşan Night School Studio'nun kurucu ortaklarından olan Sean Krankel şahsi Twitter hesabından istatistikleri kendi de açıkladı.
 
Bir takipçisine cevan veren Sean Krankel, oyunun şu ana kadar 1 milyondan fazla sattığını ve Game Pass veya Epic Store gibi platformların oyunu ücretsiz vermesiyle birliktew 3 milyon indirmeyi aştıklarını açıkladı. 
 
Oxenfree 2019 yılının başında 2 hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Geliştirici stüdyo Night School Studio şu anda "Afterparty" adlı bir oyun üzerinde çalışıyor.  
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oxenfree Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Night School Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Puzzle Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 22 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 40 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce