Oynaması Ücretsiz PvP Marvel Rivals Duyuruldu

27.03.2024 23:49 Mehmet Tandoğan

 
 
NetEase Games ücretsiz olarak oynanabilen ekip tabanlı çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunu Marvel Rivals'ı resmi olarak duyurdu. Oyunun kapalı bir Alfa testi Mayıs ayı içerisinde gerçekleştirilecek ve resmi web sitesi üzerinden beta testi için kayıt yaptırabilirsiniz. Oyun PC (Steam, Epic Games) platformuna çıkacak.
 
Marvel Rivals ekip tabanlı bir yapıya sahip
 
 
 
Marvel Rivals daha önce Call of Duty ve Battlefield gibi popüler serilerde çalışmış yetenekli kişilerden oluşan NetEase Games ekibi tarafından geliştiriliyor. Süper kahraman temalı bu yapım içerisinde ekibinizle beraber büyük bir mücadeleye atılıyor ve oyunculara karşı burada elinizden geleni yapmaya koyuluyorsunuz.
 
Yıldızlardan oluşan bir Marvel takımını kurduğunuz oyunda takım becerilerinizi üst seviyeye çıkarmaya hazırlanıyor ve sayısız strateji geliştirebiliyorsunuz. Diğer taraftan geliştirici ekibin belirttiğine göre oyunda yıkılabilir alanlar yer alıyor ve sürekli değişen savaş alanlarında siz de taktiğinizi değiştirmek durumunda kalıyorsunuz.
 
Oyunun aynı zamanda duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Fragmanı aşağıdan göz atabilir ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğuna bir bakış atabilirsiniz.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yeni Oyun Duyuruları Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Oyun Sektörü Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler