Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar

20.09.2019 19:57 Özgür Eroğlu

 
En popüler futbol oyunlarından olan serinin yeni oyunu FIFA 20, EA Access veya Origin Access abonesiyseniz şu anda erişilebilir durumda. Oyun tüm oyuncular için ise 27 Eylül'de piyasaya sürülecek. Oyunu şu ana kadar oynayan oyuncuların bir kısmı FIFA'nın Ultimate Team modunda Avengers Takımı kurmaya çalışıyorlar. 
 
Tabii ki gerçek çizgi roman kahramanları oyunda bulunmuyor. Ancak isim olarak benzeyen oyunculardan kendilerine bir kadro oluşturuyorlar. Avengers her ne kadar uyumlu bir takım olsa da Ultimate Team'de kurduğunuz Avengers takımı kadro içi uyuşmazlığına kurban gidiyor. 
 
Oyuncuların en başında isim olarak direkt uyan, futbol olarak da ismine yakın futbolcu bulunuyor: Brezilyalı Hulk. Genel olarak kadroya baktığımızda ise Antman ve Busch Thor adlı futbolcular oldukça ilginç duruyor. Kurulan Avengers FC kadrolarından birinin oyun planını aşağıda bulabilirsiniz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
FIFA 20 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: EA Sports Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Spor Çıkış Tarihi: 27 Eylül 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Far Cry 6 Fragmanı Sızdı 23 Dk önce Super Mario Bros'un Nadir Bulunan Bir Kopyası 114 Bin Dolara Satıldı 2 Saat önce UFC 4 PS4 ve Xbox One için Duyuruldu 3 Saat önce Mortal Shell - İlk Bakış 8 Saat önce Bird Box Filminin Devamı Şu anda Geliştirme Aşamasında 10 Saat önce