PSP'deki God of War Serisi PS3 Yolunda!

Kratos ile oynamanın tadına doyamayanlara bu koleksiyon paketi ilaç gibi gelecektir.
14.05.2011 18:05 Levent Polater


    God of War serisinin ateşi yavaş yavaş söneceğe benzemiyor. Playstation konsolunun artık en özel oyunlarının başında gelen God of War, belki üçüncü oyunu ile sona erdi ama farklı sürümlerle serinin hayranları sevindirilmeye çalışılıyor. PSP'ye özel olarak çıkan 2 God of War oyunu yakın zamanda God of War Collection'a benzer şekilde koleksiyon paketi olarak raflardaki yerini alacak.
 
    Alınan bilgilere göre ilk olarak Japonya'ya 7 Temmuz'da çıkışını yapacak olan bu oyunların çok geçmeden Batı'ya da geleceğini tahmin etmek zor değil. Peki Kratos, PSP'de hangi oyunlarıyla ortalığı kasıp kavurmuştu? Şimdiye dek 2 oyun çıktı. Bunlar; God of War: Chains of Olympus ve God of War: Ghost of Sparta. Tabii bunların PS3'ün gücüne göre cilalacağını söyleyelim. Daha iyi grafikler ve belki extralar. Trophy'ler de gelebilir.
 
    Henüz resmi duyuru ortalarda yok, fakat çok geçmeden çıkacaktır. En büyük güvencemiz önümüzdeki koca E3!
 
    Bu arada PSP'deki God of War'ların HD görüntülerine buradan göz atabilirsiniz. Bunların gerçek PS3 remake görüntüleri olmadığını da belirtelim.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
God of War: Ghost of Sparta Platformlar: PSP Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Action Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül