PSP'deki God of War Serisi PS3 Yolunda!

Kratos ile oynamanın tadına doyamayanlara bu koleksiyon paketi ilaç gibi gelecektir.
14.05.2011 18:05 Levent Polater


    God of War serisinin ateşi yavaş yavaş söneceğe benzemiyor. Playstation konsolunun artık en özel oyunlarının başında gelen God of War, belki üçüncü oyunu ile sona erdi ama farklı sürümlerle serinin hayranları sevindirilmeye çalışılıyor. PSP'ye özel olarak çıkan 2 God of War oyunu yakın zamanda God of War Collection'a benzer şekilde koleksiyon paketi olarak raflardaki yerini alacak.
 
    Alınan bilgilere göre ilk olarak Japonya'ya 7 Temmuz'da çıkışını yapacak olan bu oyunların çok geçmeden Batı'ya da geleceğini tahmin etmek zor değil. Peki Kratos, PSP'de hangi oyunlarıyla ortalığı kasıp kavurmuştu? Şimdiye dek 2 oyun çıktı. Bunlar; God of War: Chains of Olympus ve God of War: Ghost of Sparta. Tabii bunların PS3'ün gücüne göre cilalacağını söyleyelim. Daha iyi grafikler ve belki extralar. Trophy'ler de gelebilir.
 
    Henüz resmi duyuru ortalarda yok, fakat çok geçmeden çıkacaktır. En büyük güvencemiz önümüzdeki koca E3!
 
    Bu arada PSP'deki God of War'ların HD görüntülerine buradan göz atabilirsiniz. Bunların gerçek PS3 remake görüntüleri olmadığını da belirtelim.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
God of War: Ghost of Sparta Platformlar: PSP Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Action Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tenet'teki Uçak Kazası Sahnesi CGI Değilmiş 28 Dk önce Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 1 Saat önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 2 Saat önce Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek 2 Saat önce Ghost of Tsushima Birden Fazla Zorluk Seviyesi İçerecek 2 Saat önce