PS VR2 için Feel a New Real Adlı Tanıtım Fragman Yayınlandı

22.09.2022 13:42 Mehmet Tandoğan

 
 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation VR2 için "Feel a New Real" adlı yeni bir fragman yayınladı. PlayStation VR2, PlayStation 5'in gücüyle 4K HDR görselleri, yeni kontrolcüyü ve tür tanımlayan oyunlarla karşımıza çıkacak.
 
PlayStation VR2, göz takip sistemini, kulaklık feedback'ini, 3D Ses teknolojisini, yeni ve sezgisel PlayStation VR2 Sense kontrolcüsüyle ile birleştiriyor. Bu sayede oyunu daha fazla hissetmenizi sağlıyor.
 
PS VR2'de başlığı takarken çevrenizi görebilmeniz mümkün olacak. Başlığı çıkarmadan PS VR2 Sense denetleyicilerinin odanızda nerede olduğunu bulmak istediğinizde bu özellik faydalı olacak. PS VR2'nin yerleşik ön kameraları sayesinde kullanıcılar, hem çevreyi görüntüleyebilecek hem de tekrar sanal dünyaya bağlanabilecek. Bu iki durum arasında geçiş yapılabilecek.  
 
PlayStation VR2, 2023'ün başlarında piyasaya sürülecek. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation VR2 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Yazılım Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim